2
1
3


    טופס יצירת קשר

*  שם:
*  טלפון:
*  דוא"ל:


  אודות "כלה נאה"

בס"ד

התארסת? מזל טוב!

בכלה נאה מגוון רחב של שמלות כלה בקו צנוע. שמלות מרשימות המותאמות אישית לכל כלה ע"פ רצונותיה ובעזרת יעוץ מקצועי על ידי מעצבת מקצועית רבת ניסיון במגזר הדתי.

בכלה נאה שמים דגש על הקפדה יסודית על פרטים בתפירה עילית ובשילוב בדים מובחרים מחו"ל ועבודות יד אמנותיות עם אבני סברובסקי תוך הדגשת אישיותה של הכלה. "כלה נאה" מציעים לך מחירים הגונים שמתאימים לכל כלה ולא במחירים שלא יאפשרו לה להגשים את חלומותיה.

אפשר למצוא שמלות כלה כולל תיקוני שמלה + הינומה ותחתיות החל מ-1800 ₪, ותפירה אישית ב-3800-4200 ₪, כולל בדים ותחרות ועבודת יד בבחירה אישית. ניתן להגיע אלינו עם כל דגם או תמונה ואנו נדאג לעצב לך בהתאמה אישית.

בכלה נאה כל כלה מקבלת יום פינוק במלון 5 כוכבים, הכולל תסרוקת ניסיון + תסרוקת ואיפור כלות מקצועית ליום הכלולות + הלבשה + קפה ועוגה והכל ברמה גבוהה.

בכלה נאה מבחר גדול של קשתות וכתרים – קולקציה חדשה מ-90 ₪ ועד 240 ₪ בלבד במקום 450 ₪. ובנוסף גם זר מפואר בעיצוב אישי טבעי / משי ב-150 ₪ במקום 320 ₪.

גם את, כלה דתית / חרדית – הצטרפי לעוד כלות מרוצות אשר מודות לה' שהגיעו ל"כלה נאה", חסכי אלפי שקלים בהוצאות החופה וגם תקבלי הרבה מחמאות ותמליצי על כלה נאה לעוד חברות.. :)

אנו מודות לה' שזכינו לשמח כלות והיינו שותפות ביום החשוב בחייהן.

לתיאום פגישה: רחל 052-3304558 / 03-5031740 (בחולון)


כלה נאה בפייסבוק:

עיצוב ובנייה:

שימושי: חתונה | גני אירועים | שמלות כלה צנועות